Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"jestem właścicielem psa, który .... wyprowadza psa". Pies -geniusz (ten wyprowadzający innego psa, jednak na spacer psa powinien wyprowadzać właściciel, a nie drugi pies. "to niezwykłe psy" - znaczy "cudowne", "wspaniałe" ? Może jednak chodziło o "to nie zwykłe psy, ale ..." Ktoś tu się skompromitował ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś jest idiotą stwierdzam to z przykrością i widzę że nie ma co robić tak naprawdę jak zajmuje się pie.r.d.o.l.a.m.i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolegom - którzy piszą, że poruszony temat to bzdury - życzę złapania za jajca przez biegającego samopas rotwailera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pismo jest jednym wielkim bełkotem. Gimnazjalista napisałby poprawniej gramatycznie i stylistycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan ma dwa wielkie wilczury które bardzo często biegają bez smyczy.............sąsiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Podkański napisał:
To jest cały bzdurny Dziennik Wschodni, który poważne problemy obraca w bzdury, robiąc wam wszystkim wodę z mózgu. Jest to tylko mały wycinek z całej interpelacji poszatkowany przez "znawców polszczyzny z Dziennika Wschodniego" już nie raz sam miałem je okazje przeczytać jak wybitni są ludzie z tego żyjący właśnie m.in. z Dziennika Wschodniego. Dla wszystkich "Polaków" co w ten sposób się wypowiedzieli w stosunku do mnie wysyłam "Wesołych Świąt" w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym. Z jednym się zgodzę, że partie które w mieście rządziły faktycznie się nie sprawdziły drodzy "psełdo bohaterowie" czas to zmienić drodzy sympatycy tych ugrupowań. Krzysztof Podkański Radny Rady Miasta Lublin niezrzeszony
To że się urodziłem i żyje w Polsce nie oznacza że jestem polakiem. Bo prawdziej Polski juz nie ma. Skońcyzła się wraz z ropoczęciem II wojny światowej. Wie Pan co to było ? I własnie przez takich dziwnych i chorych ludzi jak Pan, ten kraj nigdy nie wyjdzie z bagna w jakim tkwi po uszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta bestia bez smyczy i kagańca jest na lewym czy prawym zdjęciu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom tekstu K. Podkańskiego jest żenujący... wygląda to jak opowiadanie ucznia podstawówki, pies, psa, psu... żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo ,panie radny, przez "u" nie "ł"!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...